درباره ما

شرکت فرامهرگستر از سال 1389 فعالیت خود را با ثبت شرکت زیبا اندیشان پارمیس نقش جهان به صورت تخصصی در زمینه اتوماسیون اداری ، طراحی وب سایت و نرم افزار های تخصصی آغاز کرده است. ما به ارزشمند بودن خود اعتقاد داریم و برای ر سیدن به باورهای خود با تمام توان در حال حرکت به سوی آینده هستیم .
✓پایبندی به اخلاق حرفه ای و اجتمایی با تاکید بر درستکاری
✓ایجاد اطمینان و جلب رضایت مشتریان و کلیه ذینفعان
✓ارتقاء مداوم کیفیت خدمات و ارتقاء دانش فنی مشتریان
✓ ارتقاء سطح مهارت ، توانمندی و دانش نیروی انسانی
✓تقویت روحیه مشتری مداری در شرکت

خدمات ما

طراحی و تولید وب سایت

طراحی و تولید نرم افزار تلفن همراه

سئو حرفه ای و تخصصی

تولید ، نصب و راه اندازی نرم افزارهای اتوماسیون اداری

همکاری با ما

چند سالی هست که فرامهر گستر همکاری های خود را با متخصصین فناوری اطلاعات و متخصصین فروش و بازاریابان به صورت حرفه ای اغاز کرده است. رویکرد مجموعه ی فرامهرگستر برپایه ی حفظ کرامت شرکای تجاری و همکاری برپایه ی اعتماد و معاملات تجاری برد برد می باشد اگر شما هم در هر کدام از زمینه های ذکر شده از جمله فروش ،بازاریابی ،فناوری اطلاعات،برنامه نویسی تخصص دارید فرامهر گستر می تواند بستری مناسب جهت پیشرفت شما باشد .

170

تعداد مشتریان

90

تعداد پروژه ها

وبلاگ ما

20
آبان

کسب و کارتان را به روشنی معرفی کنید

صفحه اصلی سایت در اغلب مواقع اولین بخشی است که کاربر با آن مواجهه می‌شود. بنابراین این صفحه باید به قدری جذاب باشد که توجه او را در نگاه اول جذب نماید. توصیه می‌کنیم در این صفحه به صورت خلاصه در رابطه با شرکت، محصولات و نوع فعالیتتان توضیحاتی ارائه دهید تا کاربران به سرعت دریابند وب سایت شما در چه حوزه‌ای فعال است

26
آبان

وب‌سایت واکنش گرا طراحی نمایید

طراحی واکنش‌گرا به این معنی است که مهم نیست کاربران با چه دستگاهی از وب‌سایت شما بازدید می‌کنند، تجربه آن‌ها باید یکسان یا بسیار مشابه باشد. در این سبک طراحی عملکرد وب سایت برای تمام کاربران صرف نظر از دستگاهی که از آن برای ورود به سایت استفاده می‌کنند، آسان است و آن‌ها می‌توانند به راحتی از تمام بخش‌های وب سایت استفاده کنند. آن‌ها برای دسترسی به تمام قابلیت‌های سایت نیاز به سوئیچ کردن میان دستگاه‌های مختلف نخواهند داشت.

1
آذر

انتخاب نام دامنه خلاقانه چه مزایا و معایبی در پی دارد؟

برخی افراد عبارت طولانی برای نام دامنه انتخاب می کنند و یا برخی از حروف را به صورت تصادفی کنار هم قرار داده و دامنه ای عجیب و غریب می سازند. منظور ما از انتخاب نام دامنه خلاقانه به هیچ عنوان چنین گزینه هایی نیست. عده ای دیگر از افراد تصور می کنند تنها .com گزینه مناسبی برای ساختن یک دامنه است، اما باید بدانید TLD های مختلفی وجود دارند که شما می توانید در ایجاد نام وب سایتتان از آن ها بهره بگیرید. دامنه خلاق می تواند شامل بخشی از نام تجاری شرکت شما باشد که با دامنه های سطح بالا در هم آمیخته و عبارتی کوتاه و جالب ایجاد می کند. بهتر است بدانید یک شرکت اینترنتی برای نام ها و شماره های واگذار شده به نام ICANN وجود دارد که مرتبا TLDهای جدید را تایید می کند.

ارتباط با ما

ایران, اصفهان

خیابان شیخ بهایی،مابین خیابان اردیبهشت و خیابان آذر، شرکت فرامهرگستر

تلفن: 09308880799
09387265656- موبایل: 09137152092
ایمیل: FaramehrGostar@gmail.com